Vítejte :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zlato

Goto down 
+12
Pablo
pepab
lemming
jopo66
Piti
MERKUR1
velkámedvědice
Austrian
lynxsharpeye
Myk
Radek
Joseff
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Jul 12, 2007 4:38 pm

Tak jsem to nevydržel a místo ropy, která nechce jít dolů k vhodnému nákupu jsem dnes raději nakoupil zlato na long. Doufám, že to bude jistější. (CK8000)
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 7:52 am

Dal bych si ale na to pozor protože zlato je poměrně vysoko v poměru k minulosti. A poslední dobou krásně kopíruje sestupné trendové pásmo. Ono vyjetí mímo tento trend v poslední dny může být způsobeno poklesem USD proti euru tím se stává Zlato ale i ropa a jiné suroviny pro EU levnější a je zájem o jejich nákup.

Takže ostražitost je tu stále možnost že může sestoupit ještě níže. A pokud se dolar vzpamatuje tak pujde spíše níže než výše.

Zlato I899007_gold
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 11:37 am

Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Zlato   Zlato Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 2:27 pm

Ahoj, díky za starost a Tvůj čas. Mým velkým hendikepem je, že neovládám AJ. Nejsem tak starý, přesto nás učili jen RJ. Vytvořená horní klesající rezitence je mi známa. Také vznik druhé rezistence ve kterou se zmněnil předcházející suport. Můj plán je, že se cena přiblíží těmto rezistencím, což je asi 680 a pak to prodám. Trochu mi nejde však do hlavy, že poslední dny klesá dolar a zlato stojí, snad jen konsoliduje. Vytváří se na grafu trojúhelník, jsem tedy zvědav na kterou stranu jej prorazí. S Tvým upozorněním na proražení krátkodobého klesajícího trendu z důvodu levného dolaru jsem nepočítal, že však může krátce klesnout ano, narostlo poslední dny dost.
A jak jsi dopad s tou ropou, jede si stále nahoru?
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 4:16 pm

joseff napsal:
Ahoj, díky za starost a Tvůj čas.

Ahoj není zač jen jsem si to tak pročítal tak jsem si vzpoměl zítra vyjde update této zprávy.

No brent jak se to vezme :)

Koupil jsem short za 73USD DE000CM06328
(Tu ještě částečně držím jen pro pocit že jsem zvolil knock-out správně)


ale ředil jsem už 3x s NL0000609287.

Ono se tomu říká pyramida co stavím a může mě to pořádně bolet ale vzhledem k tomu že mám ještě starou long pozici tak moje celková ztráta je momentálně jen 1% s každým USD nahoru.

Takže doufám jen že má moje pyramida má dobré základy.

PS: kdyby ropa nebyla na svých maximech tak bych se do toho risku nepouštěl.
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 9:36 pm

Nechce se mi dělat TA. Tak jsem našel nějakou která mi mluví z duše.

http://www.safehaven.com/pdf/gnazzo_20070927.pdf
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: GOLD   Zlato Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 10:20 pm

Radek napsal:
Nechce se mi dělat TA. Tak jsem našel nějakou která mi mluví z duše.
Také se s ní ztotožňuji a pro nás co jsme v pozicích i jistě velice sympatická.
Chtělo by to, aby nám trochu pomohl dolar. Má zasedat ECB, tak snad nám pomůže. Náročné to však bude na 710 a 77-78.
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 11:38 pm

joseff napsal:
Radek napsal:
Nechce se mi dělat TA. Tak jsem našel nějakou která mi mluví z duše.
Také se s ní ztotožňuji a pro nás co jsme v pozicích i jistě velice sympatická.

Tak něco, co mluví proti vám oběma Smile

http://www.gata.org/files/CitigroupGoldReport092107.pdf

Zaujalo mě:
[quote]
- Za posledních deset let zlato nenásledovalo ostatní eqities tak těsně jako letos. Dlouhodobá korelace na vybraná assets (euro, dolar, indexy, ropa) je 0,72. Letos máme 0,83
- Investiční poptávka vzrostla 2Q o 19 procent (od pulky 2006 byla velmi nízká)
- Významné oživení investic do zlata vyvolané makrem se potkává se sezónními odběry zpracovatelů, což urychluje růst. Indičtí/asijští držitelé by za normálních okolností prodávali, ale jsou limitování před-prodejními nákupy zpracovatelů před West svátky, indickými festivaly a Čínským novým rokem. Korekce by mohla přijít brzy na začátku 08
- Ceny rostou nejen v dolarech, ale i v jenech a eurech.
- Předvídají průměrnou roční cenu 2008 na 750 s dalšími testy historických maxim.


Naposledy upravil dne Sun Sep 30, 2007 12:16 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 11:58 pm

Myk napsal:


Tak něco, co mluví proti vám oběma Smile

http://www.gata.org/files/CitigroupGoldReport092107.pdf



Ani ne ja podepisuji to že přichází korekce růstu. Ten růst byl způsoben z velké části oslabením dolaru.

Je však otázkou jestli dolar má ještě kam oslabovat. Slabý dolar se nelíbí snad žádnému statu. (Snad jen Iran, Venezuela atd. ale i tam pochybuji Happy)

Tzn. jelikož už se dnes objevují hlasy z ECB (nebo spíše politiků viz. prezident Francie) že se stím musí něco dělat takže když nezasáhne FED bude muset ECB. Ale na to je do konce roku ještě čas.

Zítra napíšu něco o EUR / USD v posledních měsících rostl až nechutně rychle přejel bolingera atd. Tzn. je velmi zralý na korekci. S korekci USD přijde samozřejmě o to intenzivnější korekce zlata.

Je však otázkou co přijde po korekci při současném stavu USD není moc pravděpodobné že by zlato pokleslo o několik desítek procent. Ovšem co se stane za pár let Happy To ví jen HB a jeho elioti Happy
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:13 am

Radek napsal:



Ani ne ja podepisuji to že přichází korekce růstu. Ten růst byl způsoben z velké části oslabením dolaru.

Oni ale tvrdí, že to není jen (hlavně) dolarem. Zlato posiluje oproti všem měnám, souběh investiční a zpracovatelské poptávky, atd. Dopisuju k tomu výtah, jak si to čtu
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:59 pm

At se na to divam, jak chci, tak zlato by melo fundamentalne posilit jeste o nejmene 10%. Jak se vam to jevi na TA? Muzete mi doporucit nejake certifikaty (denominace EURO, open end, preference silna paka)

Diky :-)
Návrat nahoru Goto down
Austrian
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 105
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 20. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:34 pm

Ahoj Argentino,

četl jsem Tvůj příspěvek na Patrii určený VM. Než Ti určitě detailněji odpoví, tak nějakou inspiraci můžeš najít na Patrii v příspěvku od VM ze dne 27.9.2007 a zlatu se věnuje i poslední číslo ZJ.
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:23 pm

Argentina napsal:
At se na to divam, jak chci, tak zlato by melo fundamentalne posilit jeste o nejmene 10%. Jak se vam to jevi na TA? Muzete mi doporucit nejake certifikaty (denominace EURO, open end, preference silna paka)Diky :-)
Ahoj, technicky to není jednoduché. Dnes jsme se dotkli důležitého supportu který nás odrazil na rezistenci (předposlední, dnešní Hi). Znamená to tedy, že jsme stále v rostoucím trendu. Denní grafy mi však stále ukazují možnost poklesu. Dneska jsem to nebral nějak vážně a uteklo mi to.
Jakou jsi ochoten podstoupit u cert. KO barieru, abych je trochu odfiltroval? S těmi 10% to myslíš vážně, v jaké době?
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:41 pm

Ahoj já osobně bych na call Zlata nešel.

Dle MACD histogramu probíhá právě korekce UP trendu. Tzn. mělo by to ještě klesnout ale bude záležet co zítra udělá dollar.



Zlato 3428

Composite Indicator
Trend Spotter TM Buy

Short Term Indicators
7 Day Average Directional Indicator Sell
10 - 8 Day Moving Average Hilo Channel Hold
20 Day Moving Average vs Price Buy
20 - 50 Day MACD Oscillator Buy
20 Day Bollinger Bands Hold

Short Term Indicators Average: 20% - Buy
20-Day Average Volume - 26779

Medium Term Indicators
40 Day Commodity Channel Index Hold
50 Day Moving Average vs Price Buy
20 - 100 Day MACD Oscillator Buy
50 Day Parabolic Time/Price Sell

Medium Term Indicators Average: 25% - Buy
50-Day Average Volume - 24241

Long Term Indicators
60 Day Commodity Channel Index Buy
100 Day Moving Average vs Price Buy
50 - 100 Day MACD Oscillator Buy

Long Term Indicators Average: 100% - Buy
100-Day Average Volume - 24200

Overall Average: 48% - Buy


Price Support Pivot Point Resistance

735.8 726.8 736.9 747.0


Zlato ZGZ7


Jelikož vím že si rád počteš koukni se na tohle pro dlouhodobý fundament je to dobré čtení.

PEAK GOLD! -- A Primer on True Hedging, Part Five
http://www.safehaven.com/showarticle.cfm?id=8539

Gold Risks: The COT and the Dollar

http://www.safehaven.com/showarticle.cfm?id=8532

Gold Forecaster - Global Watch
http://www.safehaven.com/showarticle.cfm?id=8538
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator
velkámedvědice


Poeet p?íspivku : 1130
Localisation : na samotě u lesa
Registration date : 20. 08. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:27 pm

Ahoj Argentino!Ke splnění tvých parametrů bych volil zřejmě comerzbank CB7TYZ nebo goldmany DE000GS7MP87nebo jejich mírnější bráchy.U prvního emitenta jsou i poměrně nové emise z velkými pákami,u Goldmanů jsou momentálně páky menší,je tam ovšem i menší spread při stejném velikosti páky.Největší páky goldmanů,jakož i uvedená má zabudovaný stop loss,pokud by ti byl na překážku a trváš na velké páce zvol Comerzbank.Hodnoty se neustále mění dle vývoje,najdeš je u emitentů ,jakož i menší páky než vybrané.protože pochopitelně čím menší páka,tím dále KO.Adresy emitententů najdeš tak,že uvedený isin či Wkn klepneš do Euwaxu a zobrazí se tě i možnost klepnout přímo na emitenta v tabulce vpravo.Osobně volím páky méně rizikové třeba naposledy jsem držel ck 8000.Opravdu nevím,jestli je momentálně vhodné volit tak agresivní páky 28 respettive 15% vzhledem k možné volatilitě,ale je to na tobě,při uvedném postupu můžeš zvolit u těchto dvou emitentů méně agresivní.Jelikož jsou tak velké páky vhodné spíše pro krátkodobou spekulaci,/na investici bych volil raději bonus či bonuus corridor/,pokud by si vzhledem k povaze věci oželil open end,dají se momentálně pro krátkou spekulaci najít vysoké páky u HSBC,momentálně u BJ bez nákupních i prodejních poplatků nad tisíc euro.Jelikož se Austrian zmínil po nedávném mém příspěvku na Patrii,musím Tě upozornit,pokud bys změnil názor a chtěl volit strukturované produkty,že uvedém příspěvku uvádím,že DE000LBW9LU2 je čistý bonus.Není tomu tak.Čerpal jsem z arivy,kde skutečně nenajdeš cap ani v názvosloví,ani v hodnotách a z euwaxu,kde se v názvosloví o capu zmiňují,ale žádný neuvádí.Teprve na Onvistě jsem našl cap ve výši bonusu!!!U emitenta je to také legrační,jednou ho tam uvádí jako cap,jednou jako čistý bonus.Ovšem,když ten čistý bonus otevřeš podrobněji,zjistíš,že jde o cap!!Pro jistotu uvedu i corridor,o kterém jsem se zmiňoval, SG0g5,pokud do 20,2,09 neopustí gold corridor 394,62 usd až 920,48 usd,dostaneš 112,2 eur.Nákup byl kolem 90,z hlavy to nevím přesně,hodnota se mění,její nutno ověřit před nákupem.Zdar a sílu..
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator
velkámedvědice


Poeet p?íspivku : 1130
Localisation : na samotě u lesa
Registration date : 20. 08. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:33 am

Ahoj!!Jen to doplním a uvedu Ti jeden čistý bonus,pokud by ses přece jen rozhodl být investorem.I když si myslím,že dlouhodobě zlato poroste nemůžu vyloučit korekce spojené jednak s korekcí USD a jednak s realizací zisků.Osobně jsem poslal ck 8000 domů už kolem asi 715 Usd,kdej sem měl zisk 45% a vzhedem k velikosti páky /přes deset/,jsem o něj nechtěl přijít.Momentálně čekám na vhodnou chvíli otevřít investorskou,zatím nikoliv spekulantskou pozici.Zde je ten bonus DZ382E.Pokud do 24,5.09 neklesne zlato víc jako 23,68 % je tvůj minimální zisk 4,66% p.a.Při vzestupném trendu můžeš až do nebe..Nedá mi to,nezdůraznit,že uvedené páky jsou silně spekulativní pro krátkou hru,/pokud ihned nedojde k většímu nárůstu/ a uvedl jsem je na Tvou žádost.Asi bych doporučil nějakou méně agresivní.Ovšem jsešli ochoten to riziko nést,proč ne.Neotvíral bych však nijak velkou pozici aby zůstalo při proražení ko na nákup dalšího turba.Jak se praví v bibli.Ale jak Ty chceš pana,ne já.. Čau
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: zlato nad akcie   Zlato Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 3:24 am

Ahoj. Vsechny vas zdravim a moc dekuji za prispevky na mou otazku. To zlato neminim nakupovat ihned, tuhle komoditu sleduji uz docela dlouho (stejne jako ropu) a bohuzel jsem ji zatim neobchodoval. Bohuzel, protoze jak moc jsem se letos mylil ve smeru pohybu indexu, tak celkovy ekonomicky vyvoj USA a ceny komodit jsem odhadoval az s pozoruhodnou spolehlivosti. Takze pro mne bude zrejme financne zajimavejsi se ponekud "preorientovat" na komodity. Ohledne zlata jsem si dobre vedom mozne a pravdepodobne korekce (historicky development HUI tomu nasvedcuje), ktera vsak dle meho mineni nebude prudsi nez neco okolo 6-8%, a to v nasledujicich par tydnech. Muj nejhorsi scenar pocita s 10-12%, ale to je opravdu katastrofalni scenar. Nicmene, soucasna "stagflacni past", kterou si na sebe FED usil, a nasledne dusledky mne vedou k presvedceni, ze mych avizovanych 10% UP ze soucasne ceny se zmaterializuje behem pristich 4-6 mesicu. Ta upside by mohla byt mnohem, mnohem vyssi - 850 neni mimo "question" a pri (pro USA) spatnem scenari je nebe stropem. Sve duvody pro toto tvrzeni vysvetlim behem vikendu, jelikoz se bude jednat o delsi prispevek. Od vas ocenim TA "hlidani" HUI indexu (konec predpokladane minikorekce indexu), pred dalsim rustovym cyklem a hlavne pak asistenci pri vyberu turbo certifikatu (15% KO by mela byt OK). Psal bych uz dnes, ale zitra mam prvni zkousky v mem kurzu spanelstiny, a tak se musim venovat gramatice. :-)) Vsem vam moc dekuji za vas cas.

:-)
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Zlato   Zlato Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:23 am

Dnes ve 14:30 se pozornost soustředí na data z amerického trhu práce. Očekává se přírůstek 100000 nových pracovních míst a růst míry nezaměstnanosti z 4,6% na 4,7%. Podle ADP rostl počet pracovních míst o 58000, což bylo v souladu s očekáváním. Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti rostl v posledním týdnu poněkud rychleji než se čekalo, což naladilo trh mírně pesimisticky. Vzhledem ke strachu z recese by trh reagoval výrazně především na podstatně horší než očekávaný údaj. V takovém případě se dá očekávat především silný tlak proti dolaru. Data v souladu s očekáváním nebo lepší by měla dolar poněkud podpořit, 1,400 však bude představovat silnou psychologickou překážku.
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: jenom rychle   Zlato Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 4:06 pm

Ta data byla tam, kde je vetsina ekonomu chtela mit. Nepochybuji, ze s odstupem casu dojde k revizi techto cisel smerem dolu (jak si uz asi mnozi vsimli, tak US labour department naprosto nezvlada statisticke odhady). Hlavni zpravou dne je vsak revize udaju za srpen z minus 4.000 na 89.000 novych pracovnich mist. Tenhle udaj silne zpochybnuje vhodnost snizeni sazeb o 50 bodu z posledniho zasedani FEDu a zaroven silne zmensuje pravdepodobnost dalsiho snizeni na pristim zasedani. To by se samozrejme melo odrazit na dolaru (jeho posileni) a na zlate (jeho oslabeni) a prijde ocekavana mini-korekce, kterou ja chci vyuzit k nakupum GOLD certifikatu, protoze tyhle udaje naprosto nic nemeni na ekonomickem vyhledu USA, i kdyz ted se zase bude nejakou dobu verit, ze je vse OK. Predpokladam, ze tahle zprava bude pozitivni pro indexy, ktere dokonci vystup k a pres letosni maxima. Pro mne pak nastane idealni situace, kdy budu moci jit SHORT na indexy pri maximech a zaroven LONG na zlato pri propadu. Ale o tom vice zitra. :-)
Návrat nahoru Goto down
MERKUR1
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 299
Localisation : Východní Čechy
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Amaterismus.   Zlato Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 8:40 pm

Ahoj Argentino a vsichni ostatni.

S korekci zlata se da pocitat,hlavne bude zalezet na kurzu dolaru,i kdyz s jeho zasadnim posilenim nepocitam.

Hlavne me ale zarazila revize udaju z trhu prace za srpen.Jak je tohle vubec mozne.Mohu se splest o 5,10,v nejhorsim pripade o 20%,ale tady se hraje o 100vky %.Podle techto dat se ridi nejdulezitejsi instituce,delaji prognozy dalsiho ekonomickeho vyhledu,podle techto cisel se meni hospodarska politika a ted se najednou zjisti,ze je vsechno uplne jinak.FED podle puvodnich udaju nejak zareagoval,coz vneslo do ekonomiky nektera negativa,ktera ale byla uplne zbytecna.Nemeli by si dotycni nazout holinky,vzit krumpace a lopaty a jit delat neco smysluplnejsiho,kde by min skodili.
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:27 am

Ahoj Merkure,

vysvetleni k tem trapnym statistika najdes v mem prispevku ohledne zlata.

:-)
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 3:09 pm

Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 2:26 am

Take a break! Mych predvidanych 850 USD se sice zatim nekonalo, ale 845 USD je docela blizko. Par procent sem a tam a pak se vratime pod 800 USD, kde se nam tem, kteri nereagovali drive, dostane druhe sance nastoupit. Jak hluboko zlato spadne pod 800 USD se ted da jenom stezi odhadnout, muj tip je 750-780. USD je preprodany, cela sada dat podporujicich USD nebyla do ceny promitnuta, ropa dlouho na soucasnych hladinach nevydrzi, diferencial se menit nejakou dobu nebude, TA rika jasne dolu. Vyberte sve zisky a pockejte si na lepsi urovne.

:-)
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 3:39 am

Zlato je v rostoucím trendu od 640 USD, takže pokud by měla proběhnout "klasická" korekce souhlasím s tvým tipem. Dle FIBO úrovní to já vidím na 770 USD (FIBO 38,2%) nebo 745 USD(FIBO (50%).

Pokud by teď neproběhla korekce (i tato alternativa může nastat), tak další cílová hodnota je dle mého názoru 900 USD.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 11:56 pm

No ja nebudu spolehat na tu variantu hlubsi korekce a zaujmu LONG pozici s patricnou KO barierou hned jakmile a jestli to spadne pod 800 USD - tj. pri prvnich znamkach supportu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zlato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zlato   Zlato Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zlato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ZLATO jeste zamiri vyse

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Komodity-
Přejdi na: