Vítejte :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 S&P 500

Goto down 
+8
janula
Joseff
pepab
jopo66
Myk
lynxsharpeye
Piti
Radek
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:14 am

Piti napsal:
No já jsem dnes na DAX otevřel Put debetní vertical 8200-8700/19.03.2008 při DAX 30=7784 b. Pořád up přeci nemůžeme jet a dnešní čísla mluví sami za sebe.

To Joseff:
Já jsem se díval jen na ten mrňavý graf, kde psali o tvořícím se key reversal. Bohužel na něm to moc nebylo vidět. Máš pravdu, že reversal up by měl otevřít pod posledním close. Tady je naplněná jen druhá podmínka, že se vytvoří nové low a třetí, že uzavře nad poslední high se možná teprve naplní.
Mimochodem, už dlouho mám k paternům odvozeným z candlesticků na denních grafech hypotézu, kterou ale pořád nemám čas otestovat. A sice, že původní význam open a close se snižuje s rozmáhajícím elektronickým obchodováním. V teorii japonských candles byl open tak důležitý proto, že hned po začátku obchodování se na trhu realizují příkazy zadané předchozí den. Close je důležitý proto, že se na základě intradenního vývoje hodně hráčů snaží uzavřít pozice.
Z tohoto důvodu si myslím, že patterny pracující s open a close nemůžou správně fungovat v intradenním obchodování. (opět neotestovaná hypotéza, ale jednou to otestuju).
Jenže dnes na trzích jako je ropa můžeme pozorovat, že obchodování běží ještě půl hodiny po close, v noci se realizují pohyby, které ovlivňují nový open a už před openem začínají na trh proudit příkazy. Indexy např. v noci dělají pohyby, které druhý den otevírají často gapem, ale z podstaty se jedná o úplně jiný gap, než když noční obchodování nebylo. Dnes se naopak spousta lidí řídí cenou dosaženou v nočních hodinách, při obchodování akcií se sleduje se pre-open, takže ve své podstatě je to možná jiná situace, než když se po otevření na trh vrhlo velké množství příkazů.
Nepoužíváte někdo candles a nesleduete, jak se mění úspěšnost v posledních letech?

To Piti:
Já jsem včera silně uvažoval nad otevřením kreditního call spreadu 156-159 na SPY nad posledním high a tedy za rezistencí. Ale nakonec jsem vyměknul a nebudu riskovat, že v návalu entusiasmu po snížení sazeb to vyženou do konce prosince ještě na vyšší high.
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: SPY   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:40 am

To MYK:
Je možné, že jsem staromódní puntičkář a v dnešní elektronické době už jen stačí aby byl výš(níž), ne závěr(otevření), ale dostačující jen výše(níže) knotu.
V tom případě pak nechápu, proč autor čeká na close 1456, vdyť už přeci máme knot výše a mohla by nám tedy stacit jenom bílá svíce Sad .
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 3:17 am

Takhle to hodnoti media. Z toho, co jsem slysel ja, ten f..ker je uz rozhodnut utopit ekonomiku v mori kreditu.

WASHINGTON (MarketWatch) -- Federal Reserve Chairman Ben Bernanke said Thursday evening that economic data to be released over the next eight days may contain the answer to the key question of whether to hold rates steady or lower them for the third straight meeting. In a speech after receiving the award of the 2007 "Citizen of the Carolinas" from the Charlotte Chamber of Commerce, Bernanke did not rule in nor rule out a rate cut. Bernanke noted renewed market turbulence and said the outlook has been "importantly affected" over the past month by it. But Bernanke also expressed concern about inflation and said the Fed was "monitoring inflation developments closely."
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:10 am

Pozor, pozor! Dnesni obchodovani rozhodne jako "follow-through" bull day nevypadalo. Objemy sice byly nadprumerne, dva indexy zavrely v zelenem pasmu, ale smer obchodovani behem skoro celeho dne byl dolu!! Pri "follow through" by se ale melo obchodovat smerem nahoru. Ocividne dnes dochazelo k vybirani zisku a ne k budovani pozic. Navic Nasdaq skoncil v cervenem teritoriu a jako index s nejvice rustovymi akciemi by mel mit nejvetsi zisky. "Follow-through" jeste muze prijit pristi tyden, ale jeho pravdepodobnost se nyni snizila. Evropa se ponekud ukvapila!

:-)
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:12 am

Většina lidí má rádo malou domů tzn. ty zisky by bylo škoda nevybrat.
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:17 am

To ano, ale dle SLIM CAN se melo dnes vyrazne nakupovat a ne vyrazne prodavat. Tim se narusila integrita rally a sance na udrzeni smeru. Ocividne, presvedceni o ceste vzhuru neni tak silne, jak by se mohlo zdat (a za soucasneho stavu neni divu)

:-)


Naposledy upravil dne Mon Dec 10, 2007 5:22 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:30 am

A ty se jim diviš. Media je celý týden masiruji o neblahem stavu ekonomiky FED jim to řekl oficialně. Tak si snad uvědomují že i když Jim FED pofouká bebínko snížením sazeb v delším horizontu jim to může více uškodit.

No ale my dva to již víme delší dobu že Happy.
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:43 am

No dnes na DAX proběhl silný růst, úroveň 7900 b. nebyla těsně dosažena. Jak to vypadá na DAX, vytvořila se silná rezistence a začátkem příštího týdne to vidím na vybírání zisků. Po korekci to vidím minimálně na návrat k 7900 b. a možná mírný up k 8000 b. DJIA se dnes zastavilo u 50% FIBO poklesu a předpokládám podobný scénář i na S&P500. Dolar dnes pokračoval v posilování jak vůči EUR, tak vůči i CHF. I cena Gold mířila na jih. Samozřejmě nesmím opmenout výprodej na dluhopisovém trhu. Vzhledem k předcházejícím silným pohybům na všech zmiňovaných trzích nelze z vývoje za posledních několik dní vyvozovat definitivní závěry, může se pouze jednat o korekci.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 1:36 am

Piti napsal:
DJIA se dnes zastavilo u 50% FIBO poklesu a předpokládám podobný scénář i na S&P500.

Jaka to je hodnota u S&P?
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 1:57 am

S&P 500 - Stránka 2 Analza_djia_30112007_188

Na S&P500 proběhla korekce téměř 50% (budeme to považovat za korekci o 50%) a trh se odrazil od S/R úrovně (=FIBO 50%)

S&P 500 - Stránka 2 Analza_sp500_30112007_669
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
pepab
Investor
Investor
pepab


Poeet p?íspivku : 90
Localisation : Vysočina
Registration date : 02. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 10:43 am

Net daily upside volume (daily volume in stocks that are up minus daily volume in stocks that are down on the day). In the chart below we compare the cumulative net upside volume in NYSE stocks versus the S&P 500 since 2002.
Since the S&P 500 bottomed in 2002 through this past Summer, every time the S&P 500 hit a new high, cumulative breadth also made a new high. Since then, we have seen two negative divergences in this indicator. When the S&P 500 peaked in October, the cumulative breadth failed to confirm the new high. More recently, while the S&P 500 failed to make a new closing low in November, upside volume did break below the Summer lows. Going forward, investors may want to pay closer attention to volume statistics, especially on days where the market has a large move to the upside or downside.
S&P 500 - Stránka 2 Cumula10
http://bespokeinvest.typepad.com/
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 8:40 am

Můj pohled je takový, že jsme se vč. DAXu zastavili na poslední úrovni, kde ještě očřekávám korekci. U amíků na poslední FIBO úrovni, na DAX na rezistenci (trendline přes high). Jestli korekce neproběhne a já nebudu mít šanci vylézt z toho shortu min. bez ztráty a překlopit se do longu, tak očekávám výstup se ztrátou z důvodu předpokládaného pokračování růstu do jara 2008, kdy banky začnou zveřejnovat další kvartální hosp. výsledky.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 11:51 am

Piti napsal:
Můj pohled je takový, že jsme se vč. DAXu zastavili na poslední úrovni, kde ještě očřekávám korekci. U amíků na poslední FIBO úrovni, na DAX na rezistenci (trendline přes high). Jestli korekce neproběhne a já nebudu mít šanci vylézt z toho shortu min. bez ztráty a překlopit se do longu, tak očekávám výstup se ztrátou z důvodu předpokládaného pokračování růstu do jara 2008, kdy banky začnou zveřejnovat další kvartální hosp. výsledky.

Uhh? Mel jsem za to, zes ten short utnul uz vcera. Vim, vim, je dost tezke si to logicky zduvodnit, kam se to zene. Ale ted je zrejme nejlepsi cestou minimalni odpor. :-)
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 11:55 am

Já nemám kam chvátat, Strike výpisu je 8200 b., což je nad total high DAXu. Je to vertikální spread 8200-8700/19.03.2008, takže čas je na mé straně. A objem pozice mám spočítaný pro SL 8200 b, B/E při splatnosti pod 8300 b.. I když otevírám spekulativní pozice, tak je stavím dle svých standardních pravidel.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 2:55 pm

Ahoj,
včera jsem asi trochu zariskoval a otevřel jsem kreditní opční vertical spread na SPY (akcie kopírující S&P) na 156-157 s expirací 31.12.
Počítal jsem s tím, že před koncem roku se velcí hráči na trh nevrátí (fondy už zrealizovaly zisky, stojí mimo trh a myslím, že nebudou riskovat před koncem roku, že by se jim roční výkazy mohly zhoršit). To podporují i současné nízké objemy.
Nastavil jsem to ale velmi těsně k rezistenci na 156, ale lynxův komentář mě nahlodal, jestli po zveřejnění sazeb nebude zase nějaká rallye, která by resistenci na 156 prorazila.
Co takhle použít nápovědu publika a udělat malou anketku, kam se SP vydá po ohlášení sazeb? Smile
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 4:44 pm

No jestli dnes USA poroste, tak to bude "ridiculous"!!! Jak jsem uvadel, ADP je nespolehlive a rozdil v oficialnich cislech opravdu cinil onech 100.000 pracovnich mist. Tec ctu, ze trhy doufaji ve slabe cislo, protoze se tim zvysi nadeje na snizeni sazeb FEDem. Takze ve stredu se rostlo, protoze jobs byly odhadnuty ADP silne nad a dnes porosteme, protoze realita je polovicni? Pokud se tomu opravdu tak stane, tak to obchodovani je uz uplna fraska.

Nicmene 94.000 je cislo nad odhady trhu (ktery byl 70.000 pracovnich mist). Ani slava ani hruza, rozhodne ne recesni cislo, nevidim zadnou justifikaci pro 50 bodovy cut a tech i tech 25 bodu. Navic se predpokladalo, ze nezametsnanost stoupne na 4.8%, ale zustala na 4.7%, vyplaty rostly o 0.5%, coz je silny posun a vice nez predpokladanych 0.3% - jake snizovani sazeb?.... Hmmm.

Tohle bylo asi cislo, ktere si trhy praly nejmene. Vyssi nez odhady, nizsi nez ADP, nekde neutralne. Tak mazejte dolu!

PS: Myku, to ted bude vse zalezet na FEDu, takze nejdrive musime vyckat, co udela a co oznami. Ted jsem se koukal na predpoved OECD, ktera tvrdi, ze sazby zustanou na 4.50% do konce 2008, ale co oni vi vice nez my a trh?

:-(
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 2:58 pm

citace :
Přestože v posledních několika letech došlo k výraznému nárůstu obchodu mezi asijskými ekonomikami vzájemně mezi tímto regionem a Evropou, k čemuž došlo na úkor procentního podílu exportů do USA, drtivou většinu z toho obstarala Čína. Plné dvě třetiny čínských importů z ostatních asijských zemí jsou prvoprodukty, které po kompletaci v Číně skončí na americkém trhu. A Asie zatím nedokázala ve většině svých regionů dostatečně stimulovat osobní spotřebu, která by suplovala pokles poptávky amerických spotřebitelů. Tento pokles se výrazně negativně projeví na ekonomickém růstu rychle se rozvíjejících ekonomik, derivovaně zpomalí evropskou ekonomiku a umocní negativní vývoj v USA.

Lynxi,
nemohl bys prosím nám natvrdlým vysvětlit tu derivovanou závislost Evropy na cyklu v USA?
Selský rozum se mi snaží tvrdit, že pokud došlo k nárůstu obchodu mezi Ázií a Evropou na úkor exportu do USA, měla by se závislost na cyklu USA aspoň trochu snížit.
Návrat nahoru Goto down
janula
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 91
Registration date : 20. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 3:47 pm

nemohl bys prosím nám natvrdlým vysvětlit tu derivovanou závislost Evropy na cyklu v USA?
Selský rozum se mi snaží tvrdit, že pokud došlo k nárůstu obchodu mezi Ázií a Evropou na úkor exportu do USA, měla by se závislost na cyklu USA aspoň trochu snížit.[/quote]

problem je, ze ten obchod aj tak konci v USA...t.j. sice Europa napr. dodava viac technologii, ale tie su pouzivane na export vyrobkov do USA ako konecneho spotrebitela.....ked klesne dopyt tam, tak v konecnom dosledku, aj ked asi az po o nieco dlhsej dobe sa to prejavi aj v exporte Europy do Azie, ako aj priamo vo vnutroazijskom obchode. Napr. je pomerne zname, ze Japonsko urcite znamky vyhrabania sa z deflacie prejavuje prave vdaka zvysenemu exportu do Ciny. Cize dopad bude napriek vsetkemu celosvetovy. Jedine riesenie by bolo podstatne zvysenie vnutroazijskej spotreby, ktora by nahradila americkeho zakaznika
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor
Myk


Poeet p?íspivku : 352
Localisation : Bodenbach
Registration date : 26. 08. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 4:12 pm

Děkuji Ti dobrá vílo Smile
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 6:40 pm

janula napsal:
problem je, ze ten obchod aj tak konci v USA...t.j. sice Europa napr. dodava viac technologii, ale tie su pouzivane na export vyrobkov do USA ako konecneho spotrebitela.....ked klesne dopyt tam, tak v konecnom dosledku, aj ked asi az po o nieco dlhsej dobe sa to prejavi aj v exporte Europy do Azie, ako aj priamo vo vnutroazijskom obchode. Napr. je pomerne zname, ze Japonsko urcite znamky vyhrabania sa z deflacie prejavuje prave vdaka zvysenemu exportu do Ciny. Cize dopad bude napriek vsetkemu celosvetovy. Jedine riesenie by bolo podstatne zvysenie vnutroazijskej spotreby, ktora by nahradila americkeho zakaznika

Happy Tak nejak (diky Janulo). Docela mne prekvapil nazor Citi, ze Cina bude relativne nedotcena timto globalnim ochlazenim. Z toho, co procitam z jinych zdroju, se z emerging markets jevi jako silne perspektivni Malajsie.
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:03 pm

Jeste doplnim (pote, co jsem dostal nekolik nesouhlasnych reakci ohledne Ciny - don't shoot the messenger :-))

Ohledne zranitelnosti dle exportu do USA vypada zebricek od Citi uplne jinak. Opet razeno od nejvice po nejmene zranitelne ekonomiky: Thajsko, Mexiko, Cina, Kolumbie, Venezuela, Chile, Korea, Indonesie, Rusko, Turecko, Filipiny, JAR, Peru, Indie, Brazilie, Argentina, Madarsko, Ukrajina, Polso - a nejmene Ceska republika!!!

Ja osobne jsem mnohem pesimistictejsi ohledne Ciny nez Citi.

:-)
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:07 pm

lynxsharpeye napsal:
Jeste doplnim (pote, co jsem dostal nekolik nesouhlasnych reakci ohledne Ciny - don't shoot the messenger :-)
Ohledne zranitelnosti dle exportu do USA vypada zebricek od Citi uplne jinak. Opet razeno od nejvice po nejmene zranitelne ekonomiky: Thajsko, Mexiko, Cina, Kolumbie, Venezuela, Chile, Korea, Indonesie, Rusko, Turecko, Filipiny, JAR, Peru, Indie, Brazilie, Argentina, Madarsko, Ukrajina, Polso - a nejmene Ceska republika!!!:-)
Ahoj, s tímto seznamem se ztotožňuji více.
I když to není rychle se rozvíjející ekonomika, tak bych k nim mezi první místa ještě přidal Japonsko.
Gratuluji ke Tvé zprávě "S&P 500 si otevírá cestu k novým rekordním hodnotám", velice se mi líbí. Co se však bude zítra večer dít je jako v loterii, zatím si s tím moc nevím rady. Měla by nás potkat růstová korekce, jen aby se pak nezapomněla otočit zpět.
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 11:21 am

[quote="Joseff]I když to není rychle se rozvíjející ekonomika, tak bych k nim mezi první místa ještě přidal Japonsko.[quote]

Ahoj Joseffe, Japonsko celi velmi realne hrozbe recese - pokud klesne poptavka z Evropy a Asie, tak se recesi nevyhne.

:-)
Návrat nahoru Goto down
pepab
Investor
Investor
pepab


Poeet p?íspivku : 90
Localisation : Vysočina
Registration date : 02. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:18 pm

S&P 500 - Stránka 2 1211cy10
In the chart, we trace the human emotional side of the cycle for you, with this author’s opinion that right now, Denial marks the current stage for this cycle.

Frank Barbera napsal na Financial Sense zajímavou analýzu současné tržní situace, kde jsme a kam směřujeme."The End of Denial"
http://www.financialsense.com/Market/wrapup.htm

S&P 500 - Stránka 2 1211_h10
Above: The “Good” outcome, where prices hold up into the New Year, 1440 support is key.
Návrat nahoru Goto down
pepab
Investor
Investor
pepab


Poeet p?íspivku : 90
Localisation : Vysočina
Registration date : 02. 07. 07

S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 4:41 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S&P 500 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: S&P 500   S&P 500 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S&P 500
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Akcie :: Akcie USA-
Přejdi na: