Vítejte :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Index DAX 30

Goto down 
+6
jannastas
Myk
inWestor
Radek
pepab
Piti
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 8:22 pm

I když to dnes zpočátku vypadalo optimisticky, DAX nadále zůstává v sestupném kanálu. V době, když píšu tento příspěvek se DAX podíval pod 4310 b., pokud se neudrží včerejší low 4295 b. je velká pravděpodobnost poklesu na 4000 b.

Index DAX 30 - Stránka 2 DAX_30_Performance_2009-01-16_1
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 10:43 am

Downtrend na DAX pokračuje, index X-DAX klesl včera na hodnotu 4162,08 b., tzn. od High se jedná o "nepřetržitý" pokles v rozsahu cca 950 b. Objemy obchodů na DAX a ostatních německých indexech jsou sice podprůměrné, ale objem obchodů včera na DJIA byl značný (Volume 419,2M versus průměr 290,46M).
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:57 am

Pablo napsal:
Ahoj Joseffe !
Zdravím Tě ... GS1LGY držím zatím dál t.č. se ziskem lehce přes 10 % ... u papíru je ve hře ještě něco přes 6 % do 6/2009 což je p.a. asi 19 % při diskontu okolo 46 % ... Ruský index je hlavně ropa a plyn, tomuto deepu věřím a v případě nějakého výraznějšího poklesu bych spíše přikoupil ... Pokud mám přehled - VM prodal ten proražený bonus na RDX od SG ... Co jinak říkáš na ty reversy ? Mám na mysli hlavně Tvůj názor na "bezpečnost" různých úrovní knock-in bariéry na DAXu z hlediska TA ... Díky a ať se Ti daří nejen při obchodování ! Pablo
Ahoj Pablo, rád Tě vidím. Díky za Tvůj názor a čas.

Situace není nyní jednoduchá. Je to krásně vidět také na tom, jak spousta fundovaných analitiků a odborníků má nyní problémy s predikcemi vývoje.
Dám sem můj měsíční a denní pohled na DAX. Grafy jsou poněkud nepřehledné, snažil jsem se tam však dostat co nejvíce možných variant. Měsíční je pro vzdálenější pohled, na kterém je vidět možný cíl poklesu 3000-3300.

Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman16

Na denním grafu jsou vidět důležité rezisty:
pondělních 4700, trojúhelníkových šikmých necelých 5000, důležité 2xFIBO 5150, hodně důležitý sestupný šikmý trend nyní asi 5500, pak máme FIBO 5850 - toto považuji osobně také ještě za důležité v případě, že by to ten sestupný trend prorazilo. Nedovedu si nyní dost představit, jaký fundament by to poslal přes 5500. U akcií však vím, že vše je možné. Jelikož FIBO(5850) bývá trochu proražena, tak jsem tam dal ještě vodorovnou čáru na 6100, což již pokládám za zcela bezpečné.

Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman17

Přeji všem hezký a úspěšný den. Také se těším na případné připomínky a jiné pohledy a názory.
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator
velkámedvědice


Poeet p?íspivku : 1130
Localisation : na samotě u lesa
Registration date : 20. 08. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:42 pm

Díky Joseff!!

Včera jsem koupil revers z hranicí 5500 na to moje skotačení,nadhodnota je
jen přes dvě %./Pořád se mění../
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 7:39 pm

Zdravím Joseff,

tvé TA analýze nemám co vytknout Smile
Z hlediska odhadu následujícího vývoje jsem také rozpolcen, lehce se přikláním že půjdeme up až k hlavní klesající TL, tj. aktuálně k 5500 b. Když jsem se totiž díval do historie (nejen DAX), trak trhy měli tendenci se vrátit po silném poklesu k hlavní klesající TL, aby poté masivní pokles pokračoval. K opakování tohoto scénáře se přikláním.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Pablo
Investor
Investor
Pablo


Poeet p?íspivku : 501
Age : 50
Localisation : město perníku
Registration date : 08. 10. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 9:13 pm

Ahoj Joseffe !

Zdravím Tě a děkuji za jako vždy precizní rozbor a grafy ... Mám v portfoliu revers bonusy na DAX s různými hodnotami knock-in bariéry, dnes jsem sbírku obohatil o poněkud "ostřejší" exemplář s ochranou jen cca 15 % s knock-inem na 5200 ... je to trochu větší risk než obvykle, ale vzhledem k prakticky nulové nadhodnotě papíru při nákupu mohu při nepříznivém vývoji bez navýšení ztráty přestoupit na něco bezpečnějšího ... Ještě jednou mnohé díky a ať se Ti daří ! Pablo ...
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:05 am

Aktuální analýza

Index DAX 30 se nyní nachází v pásmu důležitých rezistencí:
1 ) atakována růstová TL hnědé barvy
2 ) atakována úroveň FIBO 161,8% trendu 3585-->4265 b.
3 ) atakováno High z 9.2.2009
4 ) jsme blízko sestupné TL zelené barvy

Index DAX 30 - Stránka 2 DAX_30_2009-04-17_1

Index DAX 30 - Stránka 2 DAX_30_2009-04-17_2
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 7:51 pm

Dnešní pokles na DAX (4486 b., -4,07%) je sice značný, ale objemy obchodů nic moc, jen 3,4 mld. EUR, což je hluboko pod průměrem. Ostatní hlavní německé indexy (MDAX, SDAX, TecDAX) jsou na tom podobně.
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:42 am

Ahojte
Aktualizace grafu na DAX, přidal jsem ještě i DJ

Žlutá a zelené hodnoty jsou mé rezisty z mého příspěvku 11.3.09

Jak je vidět (žluté kolečko) dostali jsme se na důležitou křižovatku. Nyní nás tedy čeká důležité rozhodnutí, co bude dál. Hodnota 9000 u DJ je jistě lákavá,
jen jestli ta červená čára na indexech není příliš velké sousto?

Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman21

Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman23

Přeji všem hezký a úspěšný den
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:53 am

Já už jsem vylezl z DAX 6.5.2009 na hodnotě cca 4940 b. a nyní čekám jak se situace bude dále vyvíjet. Klesající volatilita na Discount Call mě znevýhodňuje když už jsem mimo, ale snad nastane větší korekce s nárůstem volatility, abych mohl opětovně vstoupit do pozice na nižší ceně spreadu DE000CM0NHL6
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:05 pm

Ahojte
Vidím dle příspěvků, že prázdniny nemám sám.

baryk napsal:
Ahoj všichni,co sem ještě zabloudíte a VM zvlášť,
Tvůj tip SL18T0 jsem dnes koupil při DAXu 5440 za 65,13 čili nadhodnota 1%,takže malá cena za možný výnos 70,4% za 7M.
Ahoj Baryku, papír je na mne dost složitý, nerozumím mu tedy zcela. Hledám něco pro držení alespoň na 6 měsíců(daně), není to však nyní pro mne jednoduché.

Můj pohled na DAX. Jedná se o čistě technický pohled ve kterém není zohledněn žádný fundament. Trhy si však většinou stejně dělají co chtějí a ne to co si myslí většina.
Zatím nevidím žádný signál pro delší cestu dolů, je tam sice velká přeprodanost, to však nestačí. Naopak tam vidím stále platný trend nahoru. Modré šipky ukazují možnost opakování pohybu s možným cílem 6000-6200. K těmto hodnotám vede i již započatá formace H+R. Pokud budeme hledat další záchytné body např. Fibo , tak je tam 50%Fibo.
Vzhledem k momentální přeprodanosti je nyní možnost korekce či konsolidace, jako katalizátor tomu nyní napomáhá 38% fibo - které by nás nemělo jen tak lehce pustit dále nahoru.
Omlouvám se, chtěl jsem toho napsat více, musím již končit - oběd.

Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman15
Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 12. 09. 08

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:10 pm

Papír není zase tak složitý,pokud do splatnosti 3/2010 nebude DAX kotovat přes 5550 bodů, dostaneš 111E.Pokud ano bude ztráta při prodeji v době splatnosti o velikost nadhodnoty vyšší (1%)nebo zisk nižší,než kdybys investoval do nepákového shortu.
Návrat nahoru Goto down
jannastas
Investor
Investor
jannastas


Poeet p?íspivku : 296
Localisation : Zlín
Registration date : 31. 12. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:29 pm

baryk napsal:
Papír není zase tak složitý,pokud do splatnosti 3/2010 nebude DAX kotovat přes 5550 bodů, dostaneš 111E.Pokud ano bude ztráta při prodeji v době splatnosti o velikost nadhodnoty vyšší (1%)nebo zisk nižší,než kdybys investoval do nepákového shortu.
ta ochrana se mi zdá být poněkud malá... 2,5% to udělá klidně za den.
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 3:05 pm

baryk napsal:
Papír není zase tak složitý,pokud do splatnosti 3/2010 nebude DAX kotovat přes 5550 bodů, dostaneš 111E.Pokud ano bude ztráta při prodeji v době splatnosti o velikost nadhodnoty vyšší (1%)nebo zisk nižší,než kdybys investoval do nepákového shortu.
Díky, myslel jsem si to. Ten název je však jaksi velký.

Ahojte
Když už jsem to začal, sluší se dokončit.
Předpokládám tedy vzhledem k přeprodanosti a Fiba, že bychom nyní měli trochu korigovat. U DAXU někam k 5000-5200. Pak by mohlo dojít ještě k jednomu růstu a až pak nějaké cestě dolů. Na české burze tedy zatím pozice držím stále ČEZ, NWR,O2,UNI, předčasně jsem vyprodal CETV, ERSTE a KB. V US jsem něco také vyprodal a něco držím dále. Mám to zajištěno QID, Nasdat totiž vyrostl nejvíce a nyní se nachází na dlouhodobém rezistu (doufám, že jej neprorazí). Také stále držím proražený bonus DAX 5300, čekal jsem test 5000 z 5200-50 a ten nepřišel.
Tvůj papír je tedy nyní dobrý k nákupu. Sice je na můj vkus bonus bariera příliš blízko. Riskuje se tím však jenom 1-2% nadhodnoty a možnost výdělku je o mnoho větší. Čili vhodné k zajištění či krátkodobému nákupu. Z dlouhodobého hlediska( splatnosti) si však již nejsem příliš jistý a osobně bych do toho nešel. Nyní tedy dobrý krátkodobý nákup a časem se uvidí.
Toť můj názor a těším se na diskusi, nyní je čas trhy sledovat.

Úspěšné obchody přeje: Joseff
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 12:10 pm

Ahojte
Joseff napsal:
Ahojte
Můj pohled na DAX. Jedná se o čistě technický pohled ve kterém není zohledněn žádný fundament. Trhy si však většinou stejně dělají co chtějí a ne to co si myslí většina.
Zatím nevidím žádný signál pro delší cestu dolů, je tam sice velká přeprodanost, to však nestačí. Naopak tam vidím stále platný trend nahoru. Modré šipky ukazují možnost opakování pohybu s možným cílem 6000-6200. K těmto hodnotám vede i již započatá formace H+R. Pokud budeme hledat další záchytné body např. Fibo , tak je tam 50%Fibo.
Vzhledem k momentální přeprodanosti je nyní možnost korekce či konsolidace, jako katalizátor tomu nyní napomáhá 38% fibo - které by nás nemělo jen tak lehce pustit dále nahoru.
Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman15

S určitými výkyvy přeci jenom pokračujeme nahoru( dvakrát jsem musel uzavřít bonus put na kterých jsem se chtěl zajistit popř. svézt kousek dolů), nyní již jsme jen kousek od 50% fiba 5850. Grafy zatím prodejní signál nevydaly, 60 minutové grafy jsou však dosti přeprodané a tak je potřeba alespoň nějaké konsolidace. Včera však na INDU vznikla DOJI a tak už mne zase pokouší myšlenka opětovného zajištění - zatím odolávám. Budu čekat, co mi napoví odpoledne US.
Jaký názor nyní zastáváte vy?

Index DAX 30 - Stránka 2 Dax11

Zde výše vzpomínaná DOJI s možnou divergencí, tato divergence však již byla na některých indexech proražena, nedávám jí tedy již takovou váhu, viz níže NDX( včera také DOJI).

Index DAX 30 - Stránka 2 Indu11
Index DAX 30 - Stránka 2 Ndx10
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 12:21 pm

No já už taky pokukuji, zda neotevřít další short pozici na DAX, tentokrát přes Put debet vertical spread 6500-6000/19.12.2012, ISIN DE000CM0NJC1 http://optionsscheine.onvista.de/snapshot.html?ID_INSTRUMENT=21448508
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 4:24 pm

Ahojte

Vypadá to, že otevřeme nad DOJI. Tedy žádný prodejní signál. Zatím jsem stále pouze long
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 7:04 pm

No já jsem se po dlouhém váhání nakonec ten short otevřel při DAX =5740 b.
Podrobnější info zde: https://lazybear.forumczech.com/certifikaty-warranty-f9/openi-spready-na-dax-t302-45.htm
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 10:18 am

Ahojte

Joseff napsal:

Můj pohled na DAX. Jedná se o čistě technický pohled ve kterém není zohledněn žádný fundament. Trhy si však většinou stejně dělají co chtějí a ne to co si myslí většina.
Zatím nevidím žádný signál pro delší cestu dolů, je tam sice velká přeprodanost, to však nestačí. Naopak tam vidím stále platný trend nahoru. Modré šipky ukazují možnost opakování pohybu s možným cílem 6000-6200. K těmto hodnotám vede i již započatá formace H+R. Pokud budeme hledat další záchytné body např. Fibo , tak je tam 50%Fibo.
Vzhledem k momentální přeprodanosti je nyní možnost korekce či konsolidace, jako katalizátor tomu nyní napomáhá 38% fibo - které by nás nemělo jen tak lehce pustit dále nahoru.
Index DAX 30 - Stránka 2 Snaman15

Tak a FIBO 5850 dosaženo. Jelikož však čekám SPY 1120 a DJ 10300, není žádný velký důvod jít proti trendu. Vypadá to, že 6000-6100 u DAXU je reálných. TA zatím nevydává žádný prodejní signál. Suporty vidím u SP 1080, DJ 9900 - porušení trendu 9500.

Index DAX 30 - Stránka 2 Dax12
Návrat nahoru Goto down
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 10:45 am

Ahojte
Joseff napsal:
Tak a FIBO 5850 dosaženo. Jelikož však čekám SPY 1120 a DJ 10300, není žádný velký důvod jít proti trendu. Vypadá to, že 6000-6100 u DAXU je reálných. TA zatím nevydává žádný prodejní signál. Suporty vidím u SP 1080, DJ 9900 - porušení trendu 9500.

Jak jsem byl v pátek ráno klidný, tak nyní již toliko nejsem. Bylo jasné, že 50%Fibo nás bude poněkud trápit a snažit se vytřepat slabší jedince.
Jak jsem v poslewdní době tvrdil, že není větší důvod jít proti trendu nebo se zajišťovat, tak nyní začínám měnit názor.
V pátek při zavření trhů se nám na TA vytvořila formace označující možnou změnu momentálního trendu. Tato formace si však vyžaduje k potvrzení, aby v pondělí trhy otevřely pod pátečním close. TA nám neříká, že se to stane. Pouze, že nastala určitá pravděpodobnost změny trendu.
Jelikož je nyní doba vyhlašování výsledků, které jsou důležitější než TA, je třeba sledovat, co nakonec vyhraje. Technicky to však bude nyní tlačeno dolů.
US indexy by ještě měli jít kousek nahoru, čeká na to však spousta lidí a trhy většinou nepřijdou tam, kam chce většina, otočí se dříve!
Proto budu nyní více sledovat trhy a důležité S + R.
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 8:25 pm

Zdravím Joseff,

no já sedím v shortu na DAX od 5740 b. přes Put debet vertical spread a z hlediska ceny spreadu jsem zatím chybu neudělal. Nákup jsem totiž provedl za 2,65 EUR a co jsem si všimnul, tak od té doby byla nejnižší cena 2,64 nebo 2,63 EUR/ks. Jedná se o ISIN DE000CM0NJC1. Bylo to primárně zapříčeněno poklesem volatility, který brzdil pokles ceny spreadu, i když DAx šel up. Úbytek časové hodnoty neberu v potaz, protože ten je vzhledem k expiraci spreadu 12/2012 malý.

Co se týká DAx, myslím, že jsme se dosáhli strategické úrovně a očekávám korekci v rozsahu 10-15%. Nicméně pokud to vyleze k tebou označené úrovni cca +-6150 b., nebudu se divit. Ale tuto metu považuji za mezní, vyšší růst už neočekávám, ledaže by vyhlásili, že stávající krize byl jen jeden velký test = demoverze a že se nic nestalo a vše je v pořádku Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 9:12 pm

Ahojte
Trhy otevřely nad pátečním close, podmínka tedy splněna nebyla a prodejní signál tedy nebyl aktivován.
Je zde také dosti výrazně vidět, že dění na trzích ovlivňuje US. DAX se pouze veze s nimi. Uvidíme co nám napoví večer výsledky APPLE, očekávají se dobré. Bojujeme také o důležitou hranici 1,5 na eurodolaru.
Návrat nahoru Goto down
Piti
Investor
Investor
Piti


Poeet p?íspivku : 373
Age : 48
Localisation : Holýšov
Registration date : 06. 11. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 11:52 pm

Návrat nahoru Goto down
http://proinvestory.cz
Joseff
Moderator
Moderator



Poeet p?íspivku : 367
Localisation : Jižní Morava
Registration date : 04. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 12:57 pm

Ahojte Baryku a spol.

Chystám si bonusy pro případ možného poklesu. Nějak se mi však u reversů nedaří spočítat nadhodnotu. Pomohl by mi s tím někdo? Štěstí přeje připraveným.

Potřebuji: revers bonus DAX, bariery-nad 7200, 7500, 8200. Splatnost alespoň 7 měsíců. VIP partner u BJ - poplatky
Děkuje: Joseff
Návrat nahoru Goto down
inWestor
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 123
Localisation : Ostrava
Registration date : 25. 07. 07

Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 2:01 pm

Já jsem před pár dna váhal nad Put Discount Optionsschein na DAX; CM6CW9, jenže to byl ještě nákup 4,39 €, teď je momentálně za 4,50 €. Splatnost 16.02.2011, pokud bude DAX pod 7400 vyplatí 5,00 €. S rally v lednu nepočítám, ale ke koupi jsem se ještě nerozhodnul.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Index DAX 30 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Index DAX 30   Index DAX 30 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Index DAX 30
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» AEX index pod 500?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Akcie :: Akcie EU-
Přejdi na: