Vítejte :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Immoeast a Immofinanz

Goto down 
+3
janula
Wolfram
Halali
7 posters
AutorZpráva
Halali

Halali


Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 21. 10. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 7:56 pm

http://www.immofinanz.at/ AT0000809058
http://www.immoeast.at/ AT0000642806
myslm že dosti podhodnocené akcie. zajemcům připadně zašlu vyročni zpravu a vyjadření k aktuální situaci v PowerPointu na email. Nevim jak to sem dát
Návrat nahoru Goto down
Wolfram
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 06. 04. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 8:53 pm

A liší se nějak ty podniky?
Ne, jsou jeden jako druhý...

(Cimrman, Vizionář, parafráze) Smile

Immoeast a Immofinanz Profic11

Immoeast a Immofinanz Profic12 Smile
Návrat nahoru Goto down
janula
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 91
Registration date : 20. 09. 07

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 10:55 pm

nechcem kecat, ale mam pocit, ze prva vlastni druhu a udajne z nej vytahla dost velku sumu o ktoru sa teraz dotahuju....navyse nie tak davno vrelo doporucovali slovenski financni poradcovia investovanie do tychto akcii (uz neviem ci prvej alebo druhej) ako setrenie na dochodok, asi bola k tomu bomba provizia:-))
Návrat nahoru Goto down
Halali

Halali


Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 21. 10. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 11:32 am

janula napsal:
nechcem kecat, ale mam pocit, ze prva vlastni druhu a udajne z nej vytahla dost velku sumu o ktoru sa teraz dotahuju....navyse nie tak davno vrelo doporucovali slovenski financni poradcovia investovanie do tychto akcii (uz neviem ci prvej alebo druhej) ako setrenie na dochodok, asi bola k tomu bomba provizia:-))

maš pravdu že je nabizen přes poradce, ale i presto je za desetinu ceny a div maj přes 50centu což je teď kdy maj akcie za 1€ myslim dobry. ale dal sem to sem ať na to kouknou i ostatni. Kdyby chtěl někdo na tyhle akcie vic kouknout nechť mi pošle email a pošlu vic info k titulum. něco malo ještě přikladam níže.

IMMOFINANZ se zaměřuje na evropu západní a IMMOEAST na CEE a je z poloviny vlastněno IMMOFINANZem.

IMMOFINANZ: 2007/2008
Selektivní strategie růstu ve všech 3 regionálních společnostech
Obrat se zvýšil o 29,3%; tržby z pronájmů o 32,3%
Výrazný růst Cash Flow o 46,7% a EBITDA o 31,5%
Net Asset Value na akcii vzrostla na EUR 11,55
Optimalizace portfolia: tržby z prodejů výrazně převyšují odhadní ceny
Navýšení podílu na IMMOEASTu na 54,6%
Silný podíl vlastního kapitálu
Dividendová politika orientovaná k výplatě
Stupeň pronajatosti 94,4 %

IMMOEAST: 2007/2008
Výsledky hlavního předmětu činnosti se vyvíjely pozitivně díky aktivnímu asset managementu a četným dokončením staveb
Obraty stouply o 54,1%; příjmy z nájemného o 51%
Významný růst Cash Flow o 58,8% a EBITDA o 57,5%
Čistá hodnota akcie stoupla na EUR 10,27
Optimalizace portfolia: Příjmy ze všech prodejů byly výrazně nad jejich odhadní cenou
Většinový vlastník IMMOFINANZ navýšil svůj podíl na 54,63% (k 30. 4. 2008)
Stupeň pronajatosti 93,2%
Návrat nahoru Goto down
Halali

Halali


Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 21. 10. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 11:44 am

Ještě co mě tak napada jako duvod toho pádu je to že měli až do poklesu na BJ 70% margin a pak to snižili skokově na 0%, takže vybouchali většinu marginařu a asi to jen tak zpět nevyroste skokem
Návrat nahoru Goto down
zdenek
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 02. 08. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:54 pm

Levne ty spolecnosti jiste jsou, ale co dnes neni levneho?
Pro srovnani napr. s Orcem doporucuji http://ipoint.financninoviny.cz/nasi-realitni-favorite-jsou-ca-immo-a-orco-rika-erste-aneb-radosti-strasti-a-doporuceni-pro-developery-cee.html
Návrat nahoru Goto down
vita_k




Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 18. 09. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:28 pm

Ahoj. Mám akcie této společnosti vedené u Constantia Privatbank. Nakoupil jsem to v době sladké nevědomosti přes AWD.

Mají poměrně drahé vedení účtu cenných papírů (proto je asi AWD doporučila).

Dotaz bych měl, jestli se správa těchto cenných papírů dá převést k nějakému rozumnějšímu ústavu (patria, bj, apod) anebo je to vyloučené.

Díky. Víťa
Návrat nahoru Goto down
lemming
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 14. 10. 07

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 11:51 pm

Teoreticky by to jit melo... V nejhorsim tam prodat, otevrit ucet u BJ a zas nakoupit (?)
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor
Pablo


Poeet p?íspivku : 501
Age : 50
Localisation : město perníku
Registration date : 08. 10. 07

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 12:47 am

vita_k napsal:
... Mám akcie této společnosti vedené u Constantia Privatbank. Nakoupil jsem to v době sladké nevědomosti přes AWD. Mají poměrně drahé vedení účtu cenných papírů (proto je asi AWD doporučila) ...

Hmmm, vzpomínám si, jak mě jeden z "dealerů" od AWD přesně na vrcholu nemovitostní bubliny přesvědčoval, jak skvělou investicí jsou nemovitostní akcie respektive právě Immofinanz ... Dokládal to na tom, že za posledních x měsíců vydělaly tolik a tolik procent ... Na mou poznámku, jestli nejsou už náhodou poněkud překoupené a nehrozí splasknutí bubliny, se smál a říkal, že kdo teď zaváhá bude stát už navždy opodál ... Měl pravdu - a já jsem rád, že stojím opodál (:o))) ... Jinak k Tvému dotazu - stran možnosti "převedení" si nejsem jistý, ale dost o tom pochybuji, určitě to ale půjde tak jak píše Lemming - tedy prodat a znovu nakoupit u jiného brokera ... je však otázkou, zda jsou nemovitostní akcie pro dnešní dobu zrovna to pravé ořechové (:o)) - co takhle vyměnit beton za zlato ? Hezký víkend, Pablo
Návrat nahoru Goto down
vita_k




Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 18. 09. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 12:34 pm

Díky moc. Ještě zkusím chvílu držet a pak se rozhoupu, co s tím.
Návrat nahoru Goto down
Halali

Halali


Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 21. 10. 08

Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 2:49 pm

vita_k napsal:
Díky moc. Ještě zkusím chvílu držet a pak se rozhoupu, co s tím.

Už nám začíná pěkně reagovat:) já měl bohužel jen Immofinanz, Immoeast rostl ještě více, ale i tak 87% za dva měsíce není po tom rudém minulém roce k zahození. Já dnes vystoupil na 1,15. Uvidím jak otevře USA
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Immoeast a Immofinanz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Immoeast a Immofinanz   Immoeast a Immofinanz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Immoeast a Immofinanz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Akcie :: Akcie EU-
Přejdi na: