Vítejte :-)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 CanArgo Energy Corp.

Goto down 
+2
lynxsharpeye
Pablo
6 posters
AutorZpráva
Pablo
Investor
Investor
Pablo


Poeet p?íspivku : 501
Age : 50
Localisation : město perníku
Registration date : 08. 10. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:04 am

Ahoj !

Chtěl bych vás tímto požádat o váš názor na akcii CanArgo Energy - jde o mezinárodní firmu zabývající se hledáním a dobýváním ropy a zemního plynu zejména na území bývalého SSSR t.č. se zaměřením na Gruzii - blíže přímo na webu firmy ( www.canargo.com ) nebo na stránkách Reuters ( http://stocks.us.reuters.com/stocks/overview.asp?symbol=cnr ) ...

Tato akcie je nyní na svém 5-letém minimu, cena dnes 0,21 USD (Amex), ale obchoduje se i ve Stuttgartu nebo Frankfurtu za eura ... bývá dost volatilní ... Při nynějších cenách ropy a zemního plynu a zejména vzhledem k jejich předpokládanému dalšímu středně až dlouhodobému vývoji si myslím, že by to mohlo být zajímavé ... Vím, že Nimrod tuto akcii s oblibou již delší dobu a hlavně úspěšně obchoduje. Prosím proto co nejširší skupinu kolegů a kamarádů o váš názor ať už je to z hlediska fundamentu společnosti, TA nebo jen z vaší investorské či spekulantské zkušenosti ... Díky a hezký víkend všem !

Pablo


Naposledy upravil Pablo dne Sat Apr 26, 2008 1:17 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:12 am

Pablo napsal:
Ahoj !

Chtěl bych vás tímto požádat o váš názor na akcii CanArgo Energy - jde o mezinárodní firmu zabývající se hledáním a dobýváním ropy a zemního plynu zejména na území bývalého SSSR t.č. se zaměřením na Gruzii - blíže přímo na webu firmy (www.canargo.com) nebo na stránkách Reuters (http://stocks.us.reuters.com/stocks/overview.asp?symbol=cnr) ...

Tato akcie je nyní na svém 5-letém minimu, cena dnes 0,21 USD (Amex), ale obchoduje se i ve Stuttgartu nebo Frankfurtu za eura ... bývá dost volatilní ... Při nynějších cenách ropy a zemního plynu a zejména vzhledem k jejich předpokládanému dalšímu středně až dlouhodobému vývoji si myslím, že by to mohlo být zajímavé ... Vím, že Nimrod tuto akcii s oblibou již delší dobu a hlavně úspěšně obchoduje. Prosím proto co nejširší skupinu kolegů a kamarádů o váš názor ať už je to z hlediska fundamentu společnosti, TA nebo jen z vaší investorské či spekulantské zkušenosti ... Díky a hezký víkend všem !

Pablo

Ahoj Pablo! (opet) :-)

Cely tenhle sektor je jeden velky bull (oil exploration). Mrkni na tohle (tihle to delaji v globalnim meritku). Akorat se mi u techto akcii nelibi RSI, ale ten je ted vysoky u vsech. http://www.debeurs.nl/debeurs/grafiek.aspx?Id=11859

Co to je za akcii? OTC (over-the-counter)? Zni mi to jako micro-stock. Podivam se na jejich SEC filings a zitra se k tomu vratim. Pokud zapomenu, tak mi to pripomen.

:-)
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:18 am

Mrkni na tohle - 20 nejvetsich akcionaru a mezi nimi spousta jednotlivcu. Neni divu, ze to je volatilni akcie! Happy

Top 20 CNR Shareholders in the Norwegian VPS System

(as of 01/02/08)

Holding Percentage Name Account
Type Citizenship
94,551,749 44.64 SIGNATURE STOCK TRAN FOR
REGISTERED U.S. NOM USA
2,602,268 1.23 MLPF&S NOREWGIAN CUS HOLD NOM USA
2,450,000 1.16 JOBAS AS NOR
1,819,000 0.86 PRO A/S NOR
1,300,000 0.61 HELLESTØ ARNE FREDRIK NOR
1,221,650 0.58 SYDBANK SEGREGATED ACCOUNT C NOM DNK
1,125,000 0.53 HONGSETH KJELL ARNE NOR
980,000 0.46 HORGEN JOHNNY ARNE NOR
954,457 0.45 DANSKE BANK A/S 3887
OPERATIONS SEC. NOM DNK
897,000 0.42 SEB PRIVATE BANK S.A NOM LUX
785,000 0.37 HOLEN JON ARNE NOR
690,575 0.33 NORDNET SECURITIES B NOM SWE
650,000 0.31 BJØRNSTAD WALTER HEDVIN NOR
631,000 0.30 NERLAND AUTOSALG AS NOR
600,000 0.28 LERAAND DAG NOR
600,000 0.28 FLATÅS KARL MARTIN NOR
590,000 0.28 LARSEN HELGE NOR
580,000 0.27 HERDLEVÆR GAUTE NOR
566,000 0.27 FIRST SECURITIES ASA
EGENHANDELSKONTO NOR
551,000 0.26 ANDERSEN TOMMY NOR
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:28 am

Hahaha, uz jsem tam mrknul, ztratove, ten trading pattern jasne ukazuje, ze tohle je spinava hedge fund play, ta vec ma likviditu asi jako Acka. MCAP je 50 mil USD? Hihihi. Ja se temhle uplne vyhybam.

Ale da se na nich vydelat, az zase nejaky hedge fund (ktery se skryva za temi podivnymi spolecnostmi) bude mit zapotrebi zvysit sve NAV. Jenomze to nikdy nemuzes vedet. Tohle je spise kandidat pro pink sheets.
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor
Pablo


Poeet p?íspivku : 501
Age : 50
Localisation : město perníku
Registration date : 08. 10. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 7:48 pm

Ahoj Lynxi !

Díky moc za Tvé reakce ... Před chvílí jsem se vrátil z víkendu, podívám se na mail na ty zprávy od Tebe a dám vědět ... v pátek večer jsem už nestíhal a včera jsem byl off-line ... Ještě jednou díky !

Pablo
Návrat nahoru Goto down
lynxsharpeye
Moderator
Moderator
lynxsharpeye


Poeet p?íspivku : 737
Localisation : Ostrava
Registration date : 03. 09. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 9:04 pm

Pablo napsal:
Ahoj Lynxi !

Díky moc za Tvé reakce ... Před chvílí jsem se vrátil z víkendu, podívám se na mail na ty zprávy od Tebe a dám vědět ... v pátek večer jsem už nestíhal a včera jsem byl off-line ... Ještě jednou díky !

Pablo

Ahoj Pablo, ted zrovna zasilam Tobe a VM dalsi, s textem, na ktery bych rad slysel vase reakce + preklad pro VM. Cekam jen, az to zxxxxxxe yahoo pripoji ten attachment - uz asi 3 minuty - proc toho zebraka chce MSFT kupovat? Ten servis je stale horsi a horsi!

:-)
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:46 pm

Zdravím zájemce o CNR, takže Lynch tu řekl vlastně to podstatné, chtěl jsem tu překopírovat články z Fia, ale nějak mi to nejde a navíc, mají tam právní upozornění ohledně těchto záležitostí, takže to vynechám a jen volnou formou a jak to vidím já po mých zkušenostech s tímto titulem se kterým si hraju už 3 roky. Je to dost nebezpečný titul ale na druhou stranu podívejte se na velice likvidní tituly a to všude jak dopadli. Některé i hůř jak CNR, které říkám čučka. U CNR je úplně normální že se během jednoho dne propadně o 20,30, i 100 procent, pak se pár měsíců plácá na místě a najednou o 100% znovu vystřelí nahoru. Je to spekulativní papírek, který právě proto že se takhle chová kupuju jen při propadech a čekám jak v lese na posedu na prasata. Když vystřelí, všechno prodám a čekám znovu. Je to malá těžební společnost, myslím že tak 4 roky, mají několik vrtů v Gruzii na plyn a ropu. Teď mají nějaké potíže technického rázu které by měli vyřešit snad během několika týdnů za pomoci nějaké jiné fy kterou si najali. Ten poslední propad byl zapříčiněn tím, že měli odprodat nějaké fy 2 mil akcii myslím že snad za 4 švédské kč, ale potom se dohodli, že jen za 2 kč, takže proto ten propad. S těžbou nemá nic společného. Takže já osobně pár týdnů počkám, někdy do konce května jim dám lhůtu a jestli se to nezlepší tak je pustím. Mezitím je zkusím protočit za účelem snížení ceny. Je to riskantní ale co dneska není, tak lovu zdar hoši.
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:49 pm

Nimrod napsal:
Zdravím zájemce o CNR, takže Lynch tu řekl vlastně to podstatné, chtěl jsem tu překopírovat články z Fia, ale nějak mi to nejde a navíc, mají tam právní upozornění ohledně těchto záležitostí, takže to vynechám a jen volnou formou a jak to vidím já po mých zkušenostech s tímto titulem se kterým si hraju už 3 roky. Je to dost nebezpečný titul ale na druhou stranu podívejte se na velice likvidní tituly a to všude jak dopadli. Některé i hůř jak CNR, které říkám čučka. U CNR je úplně normální že se během jednoho dne propadně o 20,30, i 100 procent, pak se pár měsíců plácá na místě a najednou o 100% znovu vystřelí nahoru. Je to spekulativní papírek, který právě proto že se takhle chová kupuju jen při propadech a čekám jak v lese na posedu na prasata. Když vystřelí, všechno prodám a čekám znovu. Je to malá těžební společnost, myslím že tak 4 roky, mají několik vrtů v Gruzii na plyn a ropu. Teď mají nějaké potíže technického rázu které by měli vyřešit snad během několika týdnů za pomoci nějaké jiné fy kterou si najali. Ten poslední propad byl zapříčiněn tím, že měli odprodat nějaké fy 2 mil akcii myslím že snad za 4 švédské kč, ale potom se dohodli, že jen za 2 kč, takže proto ten propad. S těžbou nemá nic společného. Takže já osobně pár týdnů počkám, někdy do konce května jim dám lhůtu a jestli se to nezlepší tak je pustím. Mezitím je zkusím protočit za účelem snížení ceny. Je to riskantní ale co dneska není, tak lovu zdar hoši.
No a chtěl bych se zeptat, kdo do něj jdete dejte vědět ať vím s kým jsem na stejné lodi.
Návrat nahoru Goto down
Radek
Moderator
Moderator
Radek


Poeet p?íspivku : 1052
Localisation : Moravia / Silesia
Registration date : 01. 07. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 9:44 pm

Já jen politickou vsuvku teď to v Gruzii zase po delší době vře kvůli Abcházii. Pokud by zase byla občánská válka moc positivní by to asi nebylo.

Od demokratického presidenta v USA se dá těžko čekat že bude nakloněn tomu oponovat Rusku.

Nehledě na to že kousek vedle budou zimní olympíjské hry což ještě přidá k tomu aby se Abchásie osamostatnila.
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 2:20 pm

Radek napsal:
Já jen politickou vsuvku teď to v Gruzii zase po delší době vře kvůli Abcházii. Pokud by zase byla občánská válka moc positivní by to asi nebylo.

Od demokratického presidenta v USA se dá těžko čekat že bude nakloněn tomu oponovat Rusku.

Nehledě na to že kousek vedle budou zimní olympíjské hry což ještě přidá k tomu aby se Abchásie osamostatnila.
Spravná připomínka Radku, asi trochu vycouvám jestli to stihnu, jinak Velký Medvěde, jestli to tu čteš, zahrál jsi si taky s Ambac ? Já vůl se teď kopu do ři.., nejak mi to nejde jsem už starej a neohebnej ale koupil jsem jich žalostně málo a mám na něm už 100%. Ku.wa práce. Lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator
velkámedvědice


Poeet p?íspivku : 1130
Localisation : na samotě u lesa
Registration date : 20. 08. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 7:55 pm

Ahoj Nimrode!!

Co nadaváš!! 100%,je Ti málo!!!oo))
Ne nemám.Jožin mně na něj dnes upozorňoval.Já teď téměř vše nechráněné prodávám,dokud jedem nahoru a kupuji ochrany kolem 30%,p.a. min 20% a více.
Pak můžu být v klidu i mimo pc oo))


Měj se draku!!
Návrat nahoru Goto down
Medved
Investor
Investor
Medved


Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 03. 01. 08

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 8:18 pm

Radek napsal:
Já jen politickou vsuvku teď to v Gruzii zase po delší době vře kvůli Abcházii. Pokud by zase byla občánská válka moc positivní by to asi nebylo.

Od demokratického presidenta v USA se dá těžko čekat že bude nakloněn tomu oponovat Rusku.

Nehledě na to že kousek vedle budou zimní olympíjské hry což ještě přidá k tomu aby se Abchásie osamostatnila.

Zdar Radku. Zrovna jsem v Tbilisi. Žádná válka v Gruzii nebude - to je jen sousto pro novináře. Tady je klid. Sice leje jak z konve, ale tohle není Čečensko. Každý kdo by chtěl válčit si vyláme zuby na jejich řeči a písmu - tomu snad konkurují jen hieroglify. Medved
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:16 pm

Medved napsal:
Radek napsal:
Já jen politickou vsuvku teď to v Gruzii zase po delší době vře kvůli Abcházii. Pokud by zase byla občánská válka moc positivní by to asi nebylo.

Od demokratického presidenta v USA se dá těžko čekat že bude nakloněn tomu oponovat Rusku.

Nehledě na to že kousek vedle budou zimní olympíjské hry což ještě přidá k tomu aby se Abchásie osamostatnila.

Zdar Radku. Zrovna jsem v Tbilisi. Žádná válka v Gruzii nebude - to je jen sousto pro novináře. Tady je klid. Sice leje jak z konve, ale tohle není Čečensko. Každý kdo by chtěl válčit si vyláme zuby na jejich řeči a písmu - tomu snad konkurují jen hieroglify. Medved
Nazdar kluci, tak z částí jsem realizoval po dnešku 25 proc.zisk, docela jsem se ukvapil, měl jsem jich jednu chvíli 85 tisíc kousků, mezi 0.18-20 jsem 35 tis.přikoupil, za 0.23 prodal a dneska dvě třetiny z tech 50 tis.původních. Lepsší vrabec v hrsti nežli holub na střeše, že jo. Při poklesu ale opět někam kolem 0.20 určitě doberu. Takže lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 11:38 pm

Nimrod napsal:
Medved napsal:
Radek napsal:
Já jen politickou vsuvku teď to v Gruzii zase po delší době vře kvůli Abcházii. Pokud by zase byla občánská válka moc positivní by to asi nebylo.

Od demokratického presidenta v USA se dá těžko čekat že bude nakloněn tomu oponovat Rusku.

Nehledě na to že kousek vedle budou zimní olympíjské hry což ještě přidá k tomu aby se Abchásie osamostatnila.

Zdar Radku. Zrovna jsem v Tbilisi. Žádná válka v Gruzii nebude - to je jen sousto pro novináře. Tady je klid. Sice leje jak z konve, ale tohle není Čečensko. Každý kdo by chtěl válčit si vyláme zuby na jejich řeči a písmu - tomu snad konkurují jen hieroglify. Medved
Nazdar kluci, tak z částí jsem realizoval po dnešku 25 proc.zisk, docela jsem se ukvapil, měl jsem jich jednu chvíli 85 tisíc kousků, mezi 0.18-20 jsem 35 tis.přikoupil, za 0.23 prodal a dneska dvě třetiny z tech 50 tis.původních. Lepsší vrabec v hrsti nežli holub na střeše, že jo. Při poklesu ale opět někam kolem 0.20 určitě doberu. Takže lovu zdar.
Nazdar kluci hlásím tady opět nástup, je to ruleta ale i ta někdy vyjde. Lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor
Pablo


Poeet p?íspivku : 501
Age : 50
Localisation : město perníku
Registration date : 08. 10. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 11:39 am

Nimrod napsal:
Nazdar kluci hlásím tady opět nástup, je to ruleta ale i ta někdy vyjde. Lovu zdar.

Ahoj Nimrode !

Zdravím Tě a držím Ti palce, ať Ti ta investice vyjde ... zrovna před chvílí jsem ale četl v seznamáckých novinkách, že Gruzie a Jižní Osetie rozpoutaly válku : http://www.novinky.cz/clanek/146801-gruzie-a-jizni-osetie-rozpoutaly-valku.html ... což asi zrovna nebude pro tuto akcii to pravé ořechové (:o(( ... Omlouvám se, že jsem nereagoval na Tvůj dotaz z minulého týdne stran warrantu, ale byl jsem týden na dovolené zcela offline ... mezitím Ti velmi fundovaně odpověděli jiní, takže jsem již jakoukoli reakci považoval za bezpředmětnou ... Ať se Ti daří, hezký víkend ! Pablo
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 11:57 am

Pablo napsal:
Nimrod napsal:
Nazdar kluci hlásím tady opět nástup, je to ruleta ale i ta někdy vyjde. Lovu zdar.

Ahoj Nimrode !

Zdravím Tě a držím Ti palce, ať Ti ta investice vyjde ... zrovna před chvílí jsem ale četl v seznamáckých novinkách, že Gruzie a Jižní Osetie rozpoutaly válku : http://www.novinky.cz/clanek/146801-gruzie-a-jizni-osetie-rozpoutaly-valku.html ... což asi zrovna nebude pro tuto akcii to pravé ořechové (:o(( ... Omlouvám se, že jsem nereagoval na Tvůj dotaz z minulého týdne stran warrantu, ale byl jsem týden na dovolené zcela offline ... mezitím Ti velmi fundovaně odpověděli jiní, takže jsem již jakoukoli reakci považoval za bezpředmětnou ... Ať se Ti daří, hezký víkend ! Pablo
Je to 10 minut co jsem se o té válce na internetu taky dočetl. Asi budu mít na čas smůlu. Ta to u tohohle titulu fakt dokáže ovlivnit. No uvidím, teď už budu muset vydržet. Jinak kolem toho Alcatlu mi to vychází na čertech a w dobře Pablo. Když jsem u toho, sice to sem nepatří ale koupil jsem zpět i sg3gd6 opravdu na dně, druhý den 15%, ponechám si ho asi déle. Takže přeju taky přesné mušky a lovu zdar ahoj.
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor



Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 5:44 pm

Nimrod napsal:
Pablo napsal:
Nimrod napsal:
Nazdar kluci hlásím tady opět nástup, je to ruleta ale i ta někdy vyjde. Lovu zdar.

Ahoj Nimrode !

Zdravím Tě a držím Ti palce, ať Ti ta investice vyjde ... zrovna před chvílí jsem ale četl v seznamáckých novinkách, že Gruzie a Jižní Osetie rozpoutaly válku : http://www.novinky.cz/clanek/146801-gruzie-a-jizni-osetie-rozpoutaly-valku.html ... což asi zrovna nebude pro tuto akcii to pravé ořechové (:o(( ... Omlouvám se, že jsem nereagoval na Tvůj dotaz z minulého týdne stran warrantu, ale byl jsem týden na dovolené zcela offline ... mezitím Ti velmi fundovaně odpověděli jiní, takže jsem již jakoukoli reakci považoval za bezpředmětnou ... Ať se Ti daří, hezký víkend ! Pablo
Je to 10 minut co jsem se o té válce na internetu taky dočetl. Asi budu mít na čas smůlu. Ta to u tohohle titulu fakt dokáže ovlivnit. No uvidím, teď už budu muset vydržet. Jinak kolem toho Alcatlu mi to vychází na čertech a w dobře Pablo. Když jsem u toho, sice to sem nepatří ale koupil jsem zpět i sg3gd6 opravdu na dně, druhý den 15%, ponechám si ho asi déle. Takže přeju taky přesné mušky a lovu zdar ahoj.
nazdar kluci, dlouho jsem to tu neviděl a vůbec na burze, vynechávám ale dneska náhodou kouknu na CNR, umí mi někdo vysvětlit co se s tím dějě:_ kurz u Fia 4.60.- tj. 11.600 procent. Pablo to by bylo co nechat si tech 100 tisíc kousků. Vůbec tomu nerozumím zatím ahoj a lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





CanArgo Energy Corp. Empty
PříspěvekPředmět: Re: CanArgo Energy Corp.   CanArgo Energy Corp. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
CanArgo Energy Corp.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Akcie :: Akcie USA-
Přejdi na: